Deski do krojenia

Deski do krojenia – szklane, plastikowe, bambusowe

Deski do krojenia i noże kuchenne to podstawowe elementy wyposażenia kuchni. Nie obejdzie się bez nich nikt, kto chce przygotować choćby najprostsze dania. Deski do krojenia są pomocne nie tylko przy rozdrabnianiu produktów spożywczych – na szklanych deskach do krojenia położymy gorące garnki lub kubki.

W asortymencie posiadamy deski do krojenia różnych typów (plastikowe, szklane i inne) oraz zastosowań. Wśród desek do krojenia dostępne są:

  • Szklane deski do krojenia – doskonale sprawdzają się przy przygotowaniu śniadań i innych posiłków. Na szklanej desce do krojenia możemy umieścić gorące garnki, chroniąc blaty od przypalenia.
  • Plastikowe deski do krojenia – idealne do krojenia warzyw, owoców, pieczywa, mięsa, ryb i innych artykułów spożywczych. Plastikowe deski do krojenia posiadają wygodne uchwyty.
  • Bambusowe deski do krojenia – wykonane z ekologicznego drewna. Świetnie nadają się do krojenia wielu rodzajów artykułów spożywczych. Są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.
Jest 16 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Deski do krojenia – oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami – sprzedajemy szklane i plastikowe deski do krojenia.

Zarówno szklana deska do krojenia, jak i plastikowa, powinny znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdej kuchni. Bambusowa oraz plastikowa deska do krojenia posiadają wygodną rączkę służącą do ich podnoszenia.

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów